про мене

КАЖУТЬ, ЩО ЖИТТЯ - ЦЕ КНИГА ВІД ПОЧАТКУ І ДО КІНЦЯ. ОДНАК, ЇЇ ВИГЛЯД, ЗМІСТ І ВМІСТ, КІЛЬКІСТЬ РОЗДІЛІВ ТА СТОРІНОК ЗАЛЕЖИТЬ ВІД АВТОРА.

Мене звати Роксолана Бадулін.
Якщо коротко, я - жінка, дружина, мама, психологиня, навчаюся психотерапії.

Автором своєї життєвої книги є Я! Моє життя складається з багатьох розділів. Сторінки в яких, були кольорові, часом дуже яскраві, були й бліді. А були й чорно-білі, яких зазвичай уникають, про цей досвід не говорять, ці спогади як "комок в горлі"... Так, моє життя не ідеальне! Я вчуся - помиляюсь - далі вчуся, а головне живу. Живу тут і тепер! Я - весела, цікава, часом незрозуміла. Можу багато говорити, а можу просто мовчати. Я вмію Бути! Приймаю людей з усіма їхніми "гранями", бо кожне людське життя - це цінна, індивідуальна, неповторна книга.

Я вірю, що кожна людина може легко творити свою історію життя, насолоджуючись кожним моментом, а відносини у вашій сім'ї можуть бути дружніми та здоровими, міцними та щасливими.


 психолог-консультант по системно-сімейній терапії

Сім’я — це «живий організм, що швидше нагадує полум’я аніж кристал» (Черніков А. В.) 

Сім’я = 7 повноцінних «Я» - унікальних та неповторних. 

Рід – це всі живі і мертві. 

Сімейна система — це група людей, що пов’язана загальним місцем проживання, спільним господарством, а головне — стосунками. Те, що відбувається у сім’ї, часто не залежить від намірів та бажань людей, що входять в цю сімейну систему, тому що життя в родині регулюється властивостями системи як такої. 

Сімейна система — це система, що самоорганізовується. Наміри й вчинки людей вторинні та підкорюються законам і правилам функціонування сімейної системи. 

 Якщо 1 член сімейної системи наповниться ресурсом, то він оздоровить всю систему! 


Психотерапія пар і сім'ї

Сім'я розвивається відносно того як змінюються партнери. Стосунки в парі переходять на різні етапи, залежно від віку, оточення, середовища, збільшення (народження дітей) чи втрат...

Криза - це перехід на новий етап. Криза і ріст - обов'язкові, це частина життя.

Розійтися легко, а з'єднатись дуже важко. Проте не завжди потрібно.

У кожної пари стосунки індивідуальні, не має єдиної інструкції. Думки можуть не співпадати, та при обговоренні можна знайти компроміс.

- Психотерапія пар на різних етапах стосунків.

- Психотерапія агресії в сім'ї.

- Психотерапія аб'юзу.

- Психотерапія тривоги в стосунках і страх втрати відносин.

- Психотерапія сексуальних дисфункцій.

консультант в психологічній ініціації жінки

Ініціація (лат. initiatio -здійснення таїнства, посвячення) - це обряд переходу на новий етап розвитку.

В стародавні часи обряд переходу від дитячого світу дівчинки в дорослу жінку, відбувався в спільнотах, племенах через різні обряди, згідно традицій.

В сучасному світі в сім'ях мало приділяють уваги так званій ініціації, проте щоб подорослішати не тільки фізично, але й на всіх рівнях потрібно пройти відповідний шлях в жіночому колі.

Працюю з внутрішнім світом жінки з допомогою міфів, казок, фантазій, символів...

 спеціаліст в інтегрованому розумінні сновидінь

Все те, що бачать наші очі 👀 є цінним орієнтиром в оточуючому нас світі 🌍, але водночас це тільки елементи декорації, зібравши які, потрапляємо в іншу реальність. 

 Але якщо ми розуміємо, що побачені образи це тільки символи, які посилає нам психіка, то можемо відкрити дивовижний світ 🌐: 

  • Світ в якому є доступ до Розумної Бібліотеки Всесвіту, де одночасно існує минуле, теперішнє і майбутнє.
  • Світ, який за нас. 
  • Світ, який повний підказок, порад, підтримки, орієнтирів... 
  • Світ, який дає можливість скористатися послугами, бо все для нас. 

"Сновидіння - це королівська дорога в несвідоме" 

 Зігмунд Фрейд 

А у нашому несвідомому знаходиться наша Мудрість, звязок з Богом, з родом, зі світом людей, котрі жили до нас... 


Кандидат на психотеапевта в методі Символдрами

Символдрама – кататимно-імагінативна терапія – це ефективний метод психотерапії, в основі якого є аналіз образів, робота з уявою, елементи арт-терапії. На сеансі клієнт розслабляється, уявляє визначений образ, обговорює з психологом, що дозволяє легко та не травматично пропрацювати дитячі травми, глибокі протиріччя, не виносячи на усвідомлення і не розкриваючи болючі переживання. За рахунок чого, людина отримує стійку позитивну самооцінку, яка дає шанс рухатися по життю більш успішно. 

Повністю зрозуміти свій образ може тільки клієнт, а психотерапевт має допомогти, задаючи відповідні питання. Універсальної інтерпретації символів не існує.

Мета психотерапевта в цьому методі - допомогти клієнту, котрий звернувся за керівництвом, знайти цілісність, інтегрувати різні окремі частини особистості, через його пізнання себе. Символдрама зарекомендувала себе в роботі з фізичною біллю, психосоматикою, додає сил та натхнення (знаходить ресурс). 


учасниця проектів Базовий курс позитивної психотерапії та Системно-сімейна арт-терапія

Всі ми складаємось із золота! 

Позитивна психотерапія, спираючись на принципи надії, балансу та консультування, допомагає розкрити в собі власні здібності до пізнання і любові, вчить вирішувати життєві ситуації: 

"Поки одні борються зі своїми недоліками,                                                                                                 інші в цей час розвивають свої переваги."

Сімейна арт-терапія допомагає розібратися у взаємодії та особливостях спілкування членів сім'ї, виявляє відносини, які викликають дизгармонію, відкриває спадок отриманий від роду, вбудовує нові ідеї у звичайне життя.


Ведуча трансформаційної гри Енергія жіночих стихій

В кожній жінці захована невидима сила архетипів. 

Це сила 4 стихій: Води - Вогню - Землі - Повітря. 

Розвиваючи в собі енергію "Дівчинки", "Коханки", "Господині", "Королеви" відповідно, жінка стає цілісною особистістю, живучи в балансі, використовуючи свій внутрішній ресурс. 

З допомогою трансформаційної гри "Енергія жіночих стихій" учасниці прописують конкретний план дій до вирішення питання (стосунки, фінанси, кар'єра). 

Гру проводжу онлайн та офлайн, індивідуально та групою в необмеженій кількості учасників.


Якщо ви відчули, що я можу вам допомогти – звертайтесь